Книжкова премія «Еспресо. Вибір читачів»

Телеканал «Еспресо» у травні 2017 року заснував книжкову премію «Еспресо. Вибір читачів ». Премія покликана визначити найкращі літературні новини року, підтримує інтерес до читання в українців, допомагає читати обирати цікаві книжки, допомагати видавцям знайти шлях до читачів.
Конкурс триває у три етапи:
1-й етап - формування довгого списку на основі пропозицій видавництва.
2-й етап - голосування експертної ради. Кожен експерт обіймає 3 видання в кожній номінації. У результаті голосування в кожній номінації виявляються 3 фіналісти, які проходять у третій етап.
3-й етап - голосування читачів у бібліотеках по всій Україні.
Наша бібліотека вже традиційно, приєднується до конкурсу.
Серед фіналістів номінації «Література для дітей» описується через два дебютанти - Таня Поставлена ​​з книжкою «Коли я була лісицею» і відома у читацьких колах художника-ілюстратора Грася Олійка, яка намагається знайти себе в ролі авторських книг «Історія, яка повідомляла Жука» . До цієї компанії перекладачі закладу також потрапила Оля Русіна з класною книжковою книжкою «Мія та місячне заснування».
Поціновувачам пригодницьких творів можна припасти до смаку фіналістів цієї номінації «Література для підлітків».
Ними стали: «Не кажи нікому» Саші Камінської, «Шпигунки з притулку Артеміда» Наталії Довгопол та «Сірка на порох» Івана Андрусяка.
До трійки претендентів на перемогу у номінації "Література для дорослих" увійшли: роман «Амадока» Софії Андрухович, есеї «Планета Полін» Оксані Забужко та збірка віршів «Список кораблів» Сергія Жадана.
Проголосувати ви можете в нашій бібліотеці.
Запрошуємо долучитися до голосування, якщо ми відвідаємо ваш голос, організатори конкурсу не можуть визначити переможця.
Успіхів!