День інформації "Закони нашого життя".

 

    Для демократичної держави притаманним є дотримання прав і свобод людини, розвиток громадянського суспільства – суспільства вільних і активних людей.
    Молоді люди повинні мати чітке розуміння того, що таке демократія, і якими правами людини користуються, якими документами дані права були закріплені, і яким чином вони можуть бути захищені. Це особливо важливо для сучасної України, яка стоїть на шляху реалізації національної ідентичності в соціальній, політичній, економічній і духовнокультурній сферах, на шляху входження до світового співтовариства.
    Завдання бібліотек сприяти політичній культурі, на принципах якої демократії запроваджуються, розвиваються і живуть. Молоді громадяни мають знати як брати участь у житті своїх суспільств, знати принципи дії конституції своєї країни як політичної системи.
    15 вересня, до Міжнародного дня демократії, у читальній залі відділу обслуговування юнацтва пройшов День інформації «Закони нашого життя». До огляду було представлено літературу про владні повноваження, державу, права та обов’язки громадян.