Презентація книги Дмитра Кешелі «Весільна феєрія»

Днями в Закарпатський обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулась презентація книги Дмитра Кешелі «Весільна феєрія». Повість побачила світ у видавниці Олександри Гаркуші завдяки Програмі підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню. Автор, член Національної спілки письменників України, Заслужений журналіст України, лауреат багатьох літературних премій, із незмінним гумором розповідає історію закарпатського села, обрядів і звичаїв. Книга нашпигована різними подіями, приголомшливими пригодами, дитячим сприйняттям дорослої філософії життя. Вона продовжує історію головного героя Дмитрика із „Сяйвоокого звірятка”, але «це не просто герой, це символ – вічна дитина, яка сидить у нас, вона поза часом і поза простором, це совість, Дух Божий, який нас веде по життю», – зазначив автор.

Олександра Гаркуша, видавець та ілюстратор «Весільної феєрії» розповіла присутнім на зустрічі учням 7-Б класу УСЗОШ №2 як саме створювались малюнки до книги. Яскравий виступ студентів з циклової комісії зі сценічного мистецтва Ужгородського інституту культури і мистецтва (викладач Наталья Орешникова) не залишив нікого байдужим.
Шанувальники творчості Дмитра Кешелі мали можливість не тільки познайомитись з новою книгою письменника, а й поспілкуватись та поставити запитання, на які Дмитро Михайлович відповів із задоволенням.
Невдовзі у видавництві Олександри Гаркуші побачить світ нова книга закарпатського письменника. З нетерпінням чекаємо на зустріч з нею та її автором!