Презентація книжки Людмили Кудрявської "На арені цирку"

24 жовтня у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів відбулася презентація книжки Людмили Борисівни Кудрявської «На арені цирку».

Людмила Кудрявська – закарпатська поетеса, Член Національної спілки письменників України, лауреат обласної  літературної премії ім. Ф. Потушняка та нагороджена медаллю «За розвиток регіону» (2003 р.). Пише як для дорослих так і для дітей. З-під її пера завжди народжуються світлі рядки про красу життя, про запах трав, про силу і доброту людську, про дивовижний, надзвичайно різноманітний і яскравий світ.

«На арені цирку» – видання, у якому вмістилися мега позитивні та веселі вірші про все, що пов’язано з цирком.

Презентоване видання доповнене прекрасними малюнками хорошої людини, доброго друга поетеси, почесного громадянина м. Ужгород Л. Луцкера, який, будучи вже прикутий до ліжка, взявся малювати.

Привітати поетесу з книжковою новинкою прийшли учні 3-А класу Ужгородської СЗОШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Тамара Федорівна Таратинова), Олександра та Олексій Гаркуші – очільники видавництва, у якому безпосередньо і вийшла друком книжка, Оксана Дурунда – головний спеціаліст департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації та Василь Густі – заслужений працівник культури України, член Національної спілки письменників України.

Маленьким гостям настільки сподобалась книжечка, що вони залюбки продекламували усі вірші з збірки, чим надзвичайно потішили авторку.

А особливу  атмосферу свята створили юні актори дитячої театральної студії «Бавка» при Закарпатському академічному обласному театрі ляльок (керівник студії Елла Корнелівна Григор’єва). Маленькі актори відтворили справжнє театральне чудо. Зал бібліотеки перетворився на арену цирку з яскравими номерами клоуна, жонглера, акробата та інших учасників цирку.