"Безпека для дітей в Інтернеті"

9 лютого - День безпечного Інтернету (День безпечного Інтернету).
Цей міжнародний календарний поділ видання про сприяння організації Insafe, починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно в інший день іншого тижня лютого.
День безпечного Інтернету (SID / ДБІ) запросив мережу Insafe та INHOPE для підтримки Європейської комісії для сприяння безпечному та позитивному використанню цифрових технологій, зокрема, дітьми та молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпеку, відповідальність та позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
Дані поділу можна зробити акцентом на позитивно використані технології та вивчити роль, яку ми всі збираємо в цілях сприяння створенню кращого та більш безпечного Інтернет-спільноти. Воно служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків та широких верств суспільства, щоб об'єднати із залучення сприяння та створення більше позитивного та кращого інтернету.
Протягом дня в нашій книгозбірні проводився День інформації "Безпека для дітей в Інтернеті".
Детальнішу інформацію читайте на нашій сторінці Facebook.