"В юридичних лабіринтах"

10 грудня — День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права.
Бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів провели з учнями 8-х класів СЗОШ І-ІІІ ст.№2 ерудит-гру «В юридичних лабіринтах», під час якої діти ознайомилися з документами, що захищають їх права: з Декларацією прав дитини, Конвенцією про права дитини, Конституцією України.
Восьмикласники поділилися на дві команди – «Знавці Феміди» (8-Г клас) та «Правознавці» (8-В клас) та змагалися в різноманітних конкурсах з правових знань, розв’язували проблемні ситуації.
Гра-вікторина «Правова мозаїка» допомогла виявити рівень правової свідомості підлітків. Цікаво відбувся конкурс «Казкове право», під час якого розглядались ситуації порушення прав казкових героїв та підтвердження їх відповідними статтями Конституції України. Звичайно ж, згадали й про те, що усі діти мають не лише права, а й обов’язки – стосовно себе самих, родини, школи, суспільства: тестування «Чи знаєш ти права та обов’язки?» закріпило знання користувачами бібліотеки їх прав та обов’язків.
Підготована бібліотекарями ерудит-гра дозволила учасникам заходу перевірити та закріпити отримані знання, а переможницею стала команда учнів 8-Г класу «Знавці Феміди».