Відділ координує забезпечення бібліотеки комп'ютерною технікою та відповідною периферією, комплектує та обслуговує комп'ютерну техніку, займається системним адмініструванням мережі бібліотеки, налагоджує функціонування Інтернету. 

Займається підготовкою до друку видань бібліотеки (комп'ютерний набір, редагування, верстка, сканування та обробка фотоілюстративного матеріалу). Працівники відділу забезпечують мультимедійний супровід різноманітних просвітницьких заходів.

Мультимедійний сектор – це особливий світ, створений на задоволення інформаційних потреб користувачів, забезпечення їх вільного доступу до світових інформаційних ресурсів для навчання, спілкування, інтелектуального та творчого розвитку особистості.

Тут можна навчитися основам комп'ютерної грамотності, здійснити подорож віртуальним світом, швидко підготувати реферат, оперативно отримати будь-яку інформацію, малювати, не маючи в руках олівця, говорити мовчки з тими, хто знаходиться на іншому кінці Землі, пограти в комп'ютерні ігри.

Для всіх бажаючих учнів 2-5 класів проводяться безкоштовні індивідуальні заняття з комп'ютерної грамотності та роботи в мережі Інтернет.

Тут починається, умовно кажучи, "шлях книги": технологічний ланцюжок руху й оформлення документів – від автора і видавця до читача і користувача нашої бібліотеки.

Працівники цього відділу постійно слідкують за виходом нових книг, періодичних видань, вивчають читацькі потреби, інтереси, літературні смаки – роблять висновки і формують бібліотечний фонд з найкращих книжок, видань на електронних носіях, дитячих газет та журналів. Також здійснюють вивчення стану незадоволеного читацького попиту, причини його виникнення та пошук можливих шляхів усунення.

Здійснивши бібліотечне опрацювання документів, відділ відображає інформацію про них в інформаційно-пошуковій системі бібліотеки: в електронному каталозі, а також в традиційних, карткових каталогах та картотеках, а вже потім передає документи в інший відділ.

До складу відділу комплектування входить сектор зберігання бібліотечних фондів, який займається упорядкуванням та зберіганням фондів, оперативним та якісним задоволенням потреб і запитів користувачів інших відділів, здійснює списання документів з фонду бібліотеки.

Бібліотечний фонд відділу нараховує понад 15 тисяч примірників документів: науково-популярні, енциклопедичні, довідкові видання; класика світової та української літератури; різноманітна сучасна література для підлітків та молоді.

 Багато років поспіль у відділі успішно діє комплексний цільовий проект соціально-психологічної та правової допомоги підліткам та юнацтву «Діалог». Реалізація проекту передбачає попередження протиправних дій та вчинків у підлітковому середовищі, захисту прав та інтересів неповнолітніх, проведення тематичних просвітницьких заходів шляхом залучення до роботи фахівців центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центр зайнятості, центру здоров’я, відділу кримінальної міліції у справах дітей, інших учасників та партнерів проекту. Під час проведення занять у формі тренінгів, відвертих розмов з досвідченими фахівцями, бліц-опитування, тестування створюється атмосфера психологічного комфорту, відкритості тощо.

Бібліотека підтримує творчу молодь, надає їй можливість презентувати себе. У відділі створено виставкову платформу молодіжної арт-спільноти «Палітра молодих майстрів» де експонують свої роботи юні художники. 

Відділ є платформою де організовуються різноманітні творчі зустрічі, презентації книг іменитих та молодих письменників;  локацією для обговорення, дискусій, тренінгів тощо.

Понад 14 тисяч книг, цікаві газети та журнали, комфортні умови, кваліфіковані бібліотекарі, які завжди прийдуть на допомогу читачам — це все ви знайдете у відділі обслуговування учнів 5-9 класів.

Літературна країна починається з абонемента відділу. До послуг читачів тут безліч науково – популярної, довідкової та художньої літератури, серед якої класика, детективи, фентезі, пригоди. Працівники відділу познайомлять із яскравими, змістовними виставками на різноманітні актуальні теми.

Читальна зала – це місце, де ви можете провести своє дозвілля корисно і цікаво: взяти участь в переглядах нових надходжень, бесідах, оглядах книг і журналів, прем'єрах книг, літературних вечорах; зустрітися з письменниками, художниками, видавцями, подивитися фільми; знайти цікавих співрозмовників, друзів, поділитися своїми враженнями про прочитане; показати свої творчі здібності, взявши участь в конкурсах, вікторинах, іграх.

Тих, хто любить творити своїми руками, чекаємо на заняттях творчої майстерні «Джерельце», тут кожен зможе проявити індивідуальність і отримати результат своєї художньої творчості: чи то вишивка з бісеру, чи оберіг на щастя, чи розпис по тканині.

Якщо ж вам небайдужі рідні Карпати, ви хочете мандрувати туристичними маршрутами Закарпаття, більше дізнатися про історію та культуру свого краю, завітайте до туристично-краєзнавчої агенції «Мандруємо разом». Ви зможете долучитися до віртуальної подорожі «Туристична "мекка" Закарпаття», мультимедійної презентації «7 природних чудес Закарпаття», віртуальних мандрівок «Дива і таємниці України» та «У вояж – закарпатською старовиною».

Чекаємо на вас!